Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
komu przeszkadzały te samochody ? jeżdżę wiele razy nad zalew i często stoją tam samochody nikomu nie przeszkadza to tylko straży wiejskiej
z doświadczenia na moim osiedlu wiem, że żeby Straż przyjechała to jakiś bardzo przychylny kierowcom "ch***" musi po nich zadzwonic bo mu samochody np widok zasłaniają albo stoją jak to sie określa na mandatach "dwoma kołami na trawie". To nie straz trzeba tępić ino chujowych sąsiadów którzy sami nie mają aut, przez co zero wyrozumiałości dla kierowców!!! Najgorzej, że na takich dobrodusznych (zazwyczaj) staruszków straży nie wezwiesz, bo niby za co??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole pojechać nad grabniak, piaseczno itp. niż przyjeżdżać nad syf, w którym nie mozna się kąpać. Skoro już nie mozna trzeba isc na baseny. Moja rodzina zona i dwójka dzieci + ja czyli na baseny wejście kosztuje 40 kilka złotych + parking. Taniej mi wychodzi pojechac nad jezioro, woda nie smierdzi i jestem blisko natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalot straży nad zalewem?  No tak, oczywiście parkowanie pojazdów było powodem. Bo panowie by się spocili podczas poszukiwania tych co żłopią alkohol na potęgę, przeklinają, śmiecą  i są bardzo uciążliwi dla innych. Parkowanie jest najważniejsze! ps. nieroby je...ne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego popieram inicjatywę Ruchu Palikota aby zlikwidować w pizdu tę wredna formację!!!! Dopiero wtedy docenią darmozjady swoje zachowania wobec obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------WEJŚCIE  PROKURATORÓW  Z  KRAKOWA  DO  LUBELSKIEGO  RATUSZA !--------- Aby  organizować  "naloty"  Straży  Miejskiej  nad  Zalewem  Zemborzyckim  najpierw  rozliczmy  PROGR AM  lubelskiego  Ratusza  dla  organizacji  rekreacji  i  wypoczynku  nad  Zalewem  i  Dąbrową  dla  Miesz kańców  Lublina .   Czyli  zróbmy  najpierw  "NALOT"  na  lubelski  Ratusz  a  póżniej  blokujmy  koła  sa mochodów  Mieszkańców  Lublina !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż miejska nadaje się tylko do likwidacji, nie poprawia bezpieczeństwa w mieście tylko utrudnia życie mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole pojechać nad grabniak, piaseczno itp. niż przyjeżdżać nad syf, w którym nie mozna się kąpać. Skoro już nie mozna trzeba isc na baseny. Moja rodzina zona i dwójka dzieci + ja czyli na baseny wejście kosztuje 40 kilka złotych + parking. Taniej mi wychodzi pojechac nad jezioro, woda nie smierdzi i jestem blisko natury.
I tu sie z kolega zgodze , sam wole tez ze znajomymi pojechac dalej nad jakies jeziorko np piaseczno itp niz chlapac sie w tym syfie , jedynie jaka opcja wchodzi nad zalewem to tylko rowerki wodne i tyle. Brak gospodarza nad zalewem taki piekny akwen i taki kapital sie marnuje. Zadbac o to ogarnac tam od lat sie marnuje ogromna kasa i kozysci dla miasta. Wstyd jak na takie ladne miasto ze taki burdel nad zalewem jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować wredną i kosztowną formację która nas łupi by zarobić na swoje utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego popieram inicjatywę Ruchu Palikota aby zlikwidować w pizdu tę wredna formację!!!! Dopiero wtedy docenią darmozjady swoje zachowania wobec obywateli.
Ja też popieram inicjatywę, aby zlikwidować w pizdu tę wredna formację jaką jest Ruch Palikmiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze żeby kasa się zgadzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielni strażnicy miejscy nie bacząc na swoje zdrowie i życie poskromili 12 źle zaparkowanych samochodów. Chwała im dzielnym!!!!!!! _i_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi MOSiR żeby tego syfu nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto uruchamia kompleks wodno rekreacyjny nad Zalewem zemborzyckim a nie gwarantuje dostatecznej ilości miejsc parkingowych - inwestycja ma sie zwrócić poprzez nakładanie mandatów przez SM ;-)   Ja też jestem za likwidacją tej formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku, od razu czuje sie bezpieczniej! dobrze, ze napisali o tym w Dzienniku. taaaaki news! ach ci dzielni straznicy miejscy. oni to dopiero potrafią dodac otuchy mieszkańcaom. już się niczego nie boje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 posty i dwa rozsądne głosy. Straż Wiejska powinna się wybrać nad Zalew w weekend. Od razu dostawczakiem z przynajmniej 50 a nie 12 blokadami na pace. "Ja tylko na godzinę, 7 złotych nie będę płacił" - to zaparkuj sobie dalej przy Osmolickiej (jest darmowy parking w lesie, przed zjazdem w Cienistą - nikt z niego nie korzysta, bo do wody trzeba potem dojść przez las). Co weekend prażące się bydło obstawia Osmolicką z obu stron, parkuje na ściółce, parkuje w zatoce przystankowej... parkuje gdzie tylko popadnie. A potem łazi do samochodów jak święte krowy i wielce urażone jest, jak ktoś im mandat za to wystawi. Powinni podnieść mandat za parkowanie w lesie tak do 1000 złotych przynajmniej (zwłaszcza przy obecnej wilgotności ściółki), to może by się nauczyli w końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa, polska "oszczędność w domu i zagrodzie" jest wręcz legendarna. 7 zł za całodzienny postój to kosmiczna kwota - 3 browary z Biedronki to nie w kij dmuchał. Mandat za zdjęcie szczęki jest ciut większy, ale zawsze jest nadzieja, że Straż nie przyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 posty i dwa rozsądne głosy. Straż Wiejska powinna się wybrać nad Zalew w weekend. Od razu dostawczakiem z przynajmniej 50 a nie 12 blokadami na pace. "Ja tylko na godzinę, 7 złotych nie będę płacił" - to zaparkuj sobie dalej przy Osmolickiej (jest darmowy parking w lesie, przed zjazdem w Cienistą - nikt z niego nie korzysta, bo do wody trzeba potem dojść przez las). Co weekend prażące się bydło obstawia Osmolicką z obu stron, parkuje na ściółce, parkuje w zatoce przystankowej... parkuje gdzie tylko popadnie. A potem łazi do samochodów jak święte krowy i wielce urażone jest, jak ktoś im mandat za to wystawi. Powinni podnieść mandat za parkowanie w lesie tak do 1000 złotych przynajmniej (zwłaszcza przy obecnej wilgotności ściółki), to może by się nauczyli w końcu.
  Parę lat w tył na Słowacji nad Szczyrbskim Jeziorem parking kosztował 5 euro czyli ok. 20 zł. Pza parkingami był zakaz postoju. Wszyscy grzecznie parkowali w wyznaczonych miejscach, ale znalazło się "Ałdiosiemdziesiątjedendziewięćtedei" parkujące na zakazie. Szybko zostało "ozdobione" szczęką na kole, a opłata za zdjęcie bodajże 100 euro jeśli nie lepiej. Jak sie można domyślić bryka była na polskich blachach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak straż miejska taka dokładna to niech sie zajmie i rowerzystami którzy jeżdżą po ścieżce tam gdzie jest zakaz jazdy,bo jak bna rzaie to ani policja  ani staznicy miejscy nic z tym nie robioą tylko sie przyglądają bez zadnych konsekwencji dla nich,maja wyznaczone ściezki niech jeżdżą tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te brukotłuki nie potrafią nic innego robic jak czepiać się samochodów. POgonić tych darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...